Cykl szkoleń z Lianą Milioti

Cykl szkoleń z Lianą Milioti

Nowość! Cykl szkoleń z Lianą Milioti w 2021 roku czyli co Was czeka?

Po raz pierwszy w Fizjomed Academy będziemy gościć Lianę Milioti (PT, PhD, NDT-Bobath EBTA Senior Tutor). Mamy zaplanowanyvh 6 spotkań, ale to wy wybieracie w ilu częściach chcecie wziąć udział. Możecie wybrać jedno szkolenie, możecie połączyć moduły pierwszy z trzecim, a może zdecydujecie się na wszystkie*?

Przed nami niezwykłe wydarzenie, na które czekamy z niecierpliwością!

3 powody dla których warto!

 

  1. Prowadzący, nie jeden a dwójka! Liana Milioti podczas każdego szkolenia będzie w towarzystwie dodatkowego prowadzącego. Dzięki temu możecie liczyć na więcej uwagi ze strony wykładowców podczas części praktycznej, więcej wiedzy oraz możliwość dodatkowej wymiany doświadczeń z prowadzącymi. Zapewniamy, że podczas każdego szkolenia będziecie mieli możliwość spotkania z uznanymi i doświadczonymi specjalistami z zakresu NDT-Bobath.
  2. Wiedza i praktyka. Oprócz wykładów i prezentacji gwarantujemy dużą ilość zajęć praktycznych w tym pracę z pacjentem. Dzięki temu już podczas szkolenia, będziecie mieć możliwość wykorzystania oraz nauki dostosowywania odpowiednich testów, metod do konkretnego pacjenta, a nie kolegi – terapeuty.
  3. Wysoka jakość. Udział w każdym szkoleniu pozwoli fizjoterapeutom oraz terapeutom pracującym z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi w jeszcze lepszy i efektywniejszy sposób działać w gabinecie. Wzbogaci ich warsztat praktyczny, podsunie nowe rozwiązania oraz usystematyzuje wiedzę. Dodatkowo udział w całym cyklu zaplanowanych szkoleń z Lianą daje możliwość pracy fizjoterapeutom oraz terapeutom zajęciowym z pacjentem metodą NDT-Bobath.

Jakie spotkania zaplanowaliśmy?

 

  1. Narzędzia pomiarowe, testy i skale oceny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zaburzeniami rozwojowymi ( ZAPISZ SIĘ)
  2. Dziecko z hemiplegią (ZAPISZ SIĘ)
  3. Zrozumienie typowego i atypowego rozwoju sensoryczno-motorycznego jako przewodnik dla rozumowania klinicznego we wczesnej interwencji (ZAPISZ SIĘ)
  4. Dziecko z hipotonią (ZAPISZ SIĘ)
  5. Neuro-Visual Postural Approach (NVPT) (ZAPISZ SIĘ)
  6. Analiza funkcji. Przygotowanie do funkcji poprzez inne funkcje (ZAPISZ SIĘ)

Dla kogo?

Cykl szkoleń skierowany jest do terapeutów zajęciowych oraz fizjoterapeutów, w wybranych kursach mogą wziąć udział specjaliści innych dziedzin (L – logopedzi, N – neurologopedzi)

 

Liana Milioti szkolenia

W szkoleniu NVPT mogą wziąć udział dodatkowo tyflopedagodzy, optometryści i pedagodzy specjalni pracujący z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

* Osoby zainteresowane wzięciem udziału we wszystkich spotkaniach prosimy o kontakt z koordynatorką ds.szkoleń Małgorzatą Krówczyńską: biuro@fizjomedacademy.pl lub telefonicznie 733 690 620.