Typowy i atypowy rozwój dziecka, a holistyczne podejście – podsumowanie szkolenia

Typowy i atypowy rozwój dziecka, a holistyczne podejście – podsumowanie szkolenia

W dniach 30.08-02.09.2021 mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowych prowadzących z Grecji: Styliani-Lianę Milioti oraz Kyriakosa Atmatzakis.

Szkolenie „Zrozumienie typowego i atypowego rozwoju sensoryczno-motorycznego jako przewodnik dla rozumowania klinicznego we wczesnej interwencji” było jednym ze szkoleń organizowanym w ramach „Cyklu szkoleń z Lianą”. Przez 4 dni uczestnicy, wśród których znaleźli się fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi oraz neurologopedzi mieli okazję zdobywać wiedzę od najlepszych w tej dziedzinie wykładowców, a przede wszystkim praktyków.

Szkolenie oprócz wiedzy teoretycznej wypełnione było ogromem zajęć praktycznych z udziałem dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, m.in.: terapiami demonstracyjnymi prowadzonymi przez instruktorów, a także terapiami prowadzonymi przez grupy terapeutów – uczestników szkolenia oraz zajęciami warsztatowymi.

To było jedno z wyjątkowych szkoleń, które ponownie stawiało na postrzeganie człowieka, a w tym wypadku dziecka w sposób holistyczny, jako całość. Naszym zdaniem to obowiązkowe szkolenie dla każdego terapeuty pracującego z małym pacjentem z wyzwaniem rozwojowym.

Podczas kursu fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi i neurologopedzi prowadzący terapię w pediatrii (0-12 msc) lub planujący rozpoczęcie pracy z niemowlętami znajdą odpowiedzi na szereg pytań związanych z rozwojem dziecka.

Typowy i atypowy rozwój dziecka, a holistyczne podejście.

Opinie naszych kursantów:

  • „Podczas szkolenia zyskałam ogrom wiedzy”
  • „Nie zawiodłam się oczekując dużej dawki wiedzy, piękny handling, duża ilość wspomagań , fenomenalne podejście do uczestników”
  • „Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania”
  • „Jasny sposób przekazu, dużo praktyki”
  • „Ogrom wiedzy, którą na pewno wykorzystam w pracy z noworodkami i niemowlętami”

Zapraszamy do relacji fotograficznej:

« 1 z 2 »