Eirini Moysoglou

Eirini Moysoglou terapeuta NDT-Bobath

Eirini Moysoglou

TERAPEUTA NDT-BOBATH

Ukończyła studia podstawowe w 2007 roku na Wydziale Terapii Zajęciowej Uniwersytetu Ateńskiego. Jest członkiem Panhellenic Association of Occupational Therapists

W 2009 roku uzyskała tytuł magistra w dziedzinie neurologicznej terapii zajęciowej na Coventry University w Anglii.
Ukończyła szkolenie podyplomowe w zakresie różnych technik interwencji i ram odniesienia, takich jak NDT-BOBATH, Integracja Sensoryczna, KinesioTaping, Słuch terapeutyczny, PECS, MAKATON itp.

Od 2007 roku do dziś zajmuje się rehabilitacją pediatryczną, głównie z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi i neurologicznymi. Jest współpracownikiem zewnętrznym Kliniki Porażenia Mózgowego i Spastyczności Szpitala Uniwersyteckiego Attikon w Atenach.
Przedstawia pracę dydaktyczną na studiach licencjackich i podyplomowych z terapii zajęciowej, zarówno w Grecji, jak i za granicą.
Brała udział w różnych seminariach i szkoleniach z podejść interwencyjnych, zarówno jako asystent, jak i instruktor. Jest zapraszana jako prelegent na konferencjach naukowych o różnych specjalnościach – pano-helleńskich i międzynarodowych – w celu przedstawienia konkretnych tematów i swoich badań.

Jej zainteresowania badawcze dotyczą głównie dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, a także z zaburzeniami czuciowo-ruchowymi o etiologii rozwojowej (np. Dyspraksja, zaburzenia koordynacji ruchowej itp.).

Szkolenia

ID Szkolenie Czas trwania Termin
DH-2021 Dziecko z hemiplegią 3 Dni 7 czerwca 2021
MTTS-2021 Narzędzia pomiarowe, testy i skale oceny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi zaburzeniami rozwojowymi 4 Dni 2 czerwca 2021