Wsparcie dla wcześniaków – praktyczny warsztat dla specjalistów

Wsparcie dla wcześniaków – praktyczny warsztat dla specjalistów

W dniach 17-18.02.24 odbyła się 3 edycja szkolenia „Karmienie wcześniaka na oddziale neonatologicznym – warsztat praktyczny”.  Kontynuacja autorskiego szkolenia Marty Karwot-Pięta oraz Joanny Kupczak cieszy się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że udział w nim mogą wziąć wyłącznie osoby, które uczestniczyły w I module – „Karmienie wcześniaka na oddziale neonatologicznym”.

Po raz kolejny, w kameralnych grupach (2 grupy po 4 osoby), uczestnicy mieli okazję zetknięcia z dziećmi urodzonymi przedwcześnie. Dwudniowe szkolenie na Oddziale Neonatologicznym, skupiało się na wczesnym wsparciu dla wcześniaków.

Poprzez praktyczne warsztaty, uczestnicy zdobywali niezbędną wiedzę dotyczącą praktycznych aspektów karmienia wcześniaków oraz interdyscyplinarnego podejścia w opiece nad nimi. Szkolenie wzbogaciło umiejętności specjalistów (neurologopedów, logopedów) pozwalając na skuteczniejsze wsparcie najmłodszych pacjentów. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i dogłębnym analizom przypadków, uczestnicy zyskali cenne narzędzia do codziennej pracy z wcześniakami.

W przypadku opieki nad dziećmi urodzonymi przedwcześnie, znajomość metod i technik wspierania ich indywidualnego rozwoju jest niezwykle cenna. Szkolenie opracowane przez doświadczone w pracy z wcześniakami specjalistki, umożliwiło uczestnikom zwiększenie kompetencji, co przekłada się na lepszą opiekę nad maluchami.

Opinie uczestników:

  • Wyjątkowe szkolenie, wyjątkowe prowadzące.”
  • „Bez wątpienia jedno z najlepszych szkoleń na których byłam.”
  • „To szkolenie powinno być obowiązkowym dla każdego specjalisty, który pracuje z dziećmi urodzonymi przedwcześnie.”
Marta Karwot- Pięta (współautorka m.in.szkolenia „Karmienie wcześniaka na oddziale neonatologicznym”, neurologopeda):   „Dziękuję wszystkim, którzy spędzili z nami weekend. Mamy nadzieję, że teraz patrzycie na wcześniaki przez pryzmat ich doświadczeń z oddziału. Trzymamy kciuki za powodzenie terapii z tymi wymagającymi wojownikami:)”

Terminy kolejnych edycji szkolenia będą ustalane na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowan_ wzięciem udziału w kursie napisz: biuro@fizjomedacademy.pl

Więcej informacji o szkoleniu na naszej stronie: https://fizjomedacademy.pl/karmienie-wczesniaka-na-oddziale-neonatologicznym-warsztat-praktyczny/