Rola osteopatów w obecnej pandemii

Rola osteopatów w obecnej pandemii

Pomimo trudnego czasu w jakim obecnie funkcjonujemy dbamy o nasz własny rozwój, również na płaszczyźnie zawodowej ale przede wszystkim osobistej, żeby móc pomagać pacjentom i sobie nawzajem jeszcze lepiej, jeszcze bardziej wszechstronnie.

W grupie osteopatów 18.04 spotkaliśmy się na video- konferencji z Anthonym Norrie, osteopatą z Nowej Zelandii, naszym mentorem i wykładowcą na wielu kursach organizowanych przez Fizjomed Academy. Anthony nawet w formie webinaru po raz kolejny poruszył i otworzył nasze (osteopatów) umysły i serca, przekazując niezmienne i podstawowe a zarazem najgłębsze założenia filozofii osteopatii.

Uczulając na to, co najważniejsze w podejściu i leczeniu osteopatycznym. Wykład wraz z dyskusją pokazał/przypomniał jak ważne i potrzebne jest w relacji z Pacjentami oparcie terapii o moc płynącą z serca, aby móc pomagać w cierpieniu jakiego doświadczają. Zwłaszcza teraz gdy gabinety pozostają dla nich niedostępne.

Po webinarze od nowa ruszamy z wiedzą, energią, otwartością do pacjentów.

Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania – póki co online – z Anthonym Norrie i Michaelem Solano, które odbędzie się 25.04.2020.

Spotkanie w formie webinaru Rule of The Artery Q&A – zapraszamy.