Osteopathy in the Cranial Field edycja 2019

Osteopathy in the Cranial Field edycja 2019

Skończyłem ponad 80 mastercours i jest to jeden z nielicznych kursów przekazujących fundamentalne wartości w Osteopatii…

Takie miłe słowa przeczytaliśmy kiedyś od jednego z osteopatów którzy ukończyli już u nas to szkolenie!

Osteopathy in the Cranial Field to szkolenie organizowane prze SCTF NZ czyli nowozelandzką filie organizacji utworzonej przez samego Dra Sutherlanda, gdzie głównym założeniem jest przekazanie osteopatom dokładnie tego nad czym pracował i co miał na myśli A. T. Still i dr Sutherland. Organizacja trzyma pieczę nad tym aby zarówno nauczyciele jak i treści i umiejętności które przekazują były na najwyższym poziomie. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Grupy są zawsze bardzo kameralne, studenci w maksymalnie 4 osobowej podgrupie pracują z nauczycielem ucząc się prawidłowej techniki palpacji i wsłuchiwania się w ciało pacjenta.
Bardzo ważne jest też to aby w całym procesie swojego kształcenia jak i  w późniejszej pracy  nie stracić głównej myśli osteopatycznej jej twórców. Osteopathy in the Cranial Field to szkolenie dla wszystkich podążających do źródła, aby na solidnych fundamentach wiedzy i praktyki  budować swoj warsztat i  móc świadomie odkrywać nowe.

Szczegóły dotyczące kursu znajdą Państwo Osteopathy in the Cranial Field edycja 2019

Dodaj komentarz