Łącz tematy – rozwijaj wiedzę! Stwórz swój własny pakiet szkoleń

Łącz tematy – rozwijaj wiedzę! Stwórz swój własny pakiet szkoleń

Celem placówki FIZJOMED ACADEMY jest łączenie różnych środowisk specjalistów. Oferta proponowanych szkoleń tworzona jest w przemyślany sposób tak, aby każde zagadnienie dawało szerokie spojrzenie na dany temat.

To co oferujemy podczas szkoleń to:

 • przekazanie wiedzy na wysokim poziomie przez ekspertów w danej dziedzinie,
 • przedstawianie zagadnień całościowo oraz interdyscyplinarnie,
 • interesujące oraz ważne tematy szkoleń, które popychają uczestników do dalszego rozwoju oraz samodzielnego pogłębiania zdobytej wiedzy,
 • połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej podczas szkoleń stacjonarnych,
 • poznanie nowych technik pracy,
 • możliwość uporządkowania wiedzy,
 • inspirowanie do przełamywania schematów działania w pracy terapeutycznej.

Interdyscyplinarne podejście

Naszym nadrzędnym celem jest interdyscyplinarne podejście. Podejście, które łączy różne dziedziny nauki i wiedzy, aby osiągnąć lepsze zrozumienie problemów, wyzwania w codziennej pracy z pacjentami. Wielu z dotychczasowych uczestników powraca do Fizjomed Academy, by rozwijać swoją wiedzę z interesujących ich tematów. W związku z tym stworzyliśmy możliwość skorzystania z opcji pakietowej.

„Stwórz swój pakiet. Łącz tematy i rozwijaj wiedzę” to projekt skierowany głównie do fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów pracujących na co dzień z najmłodszymi pacjentami.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y różną tematyką, sprawdź naszą ofertę i zobacz nadchodzące szkolenia – https://fizjomedacademy.pl/terminarz-szkolen/

Pakiety szkoleń umożliwiają łączenie różnych tematów, które są ze sobą powiązane. Dzięki temu uczestnicy zyskają lepsze zrozumienie całego procesu terapii i dostosowanie oddziaływań pod potrzeby pacjenta.

Co zyskujesz kupując w pakiecie?

 1. Promocyjną cenę na stworzony przez Ciebie pakiet. Rabat uzależniony jest od ilości wybranych przez Ciebie szkoleń. Decydując się na 2 szkolenia otrzymujesz rabat w wysokości 5% na całość zamówienia. Im więcej szkoleń, tym większy rabat – szczegóły w regulaminie.
 2. Rozszerzoną wiedzę, która pozwoli Ci efektywniej prowadzić konsultacje i terapie w Twoim gabinecie, a także lepiej rozumieć problemy Twoich pacjentów.
 3. Możliwość spotkania i wymiany doświadczeniami z terapeutami z całej Polski.
 4. Certyfikaty po każdym szkoleniu.

Jak stworzyć pakiet?

 1. Wejdź na naszą stronę: www.fizjomedacademy.pl i wybierz interesujące Cię szkolenia. Przy wyborze koniecznie sprawdź, dla kogo dane szkolenie jest dedykowane.
 2. Zapisz się na wybrane szkolenia poprzez naszą stronę: ZAPISZ SIĘ.
 3. Po zapisaniu na szkolenia, wyślij do nas e-mail:

Tytuł: PAKIET

W treści wiadomości podaj ilość szkoleń, na które dokonałaś/eś rezerwacji.

 • Otrzymasz od nas wiadomość zwrotną z regulaminem oraz informacją, jaki rabat został naliczony.