Wyjątkowe spotkanie Guguhopla i przyjaciele!

Wyjątkowe spotkanie Guguhopla i przyjaciele!

Interdyscyplinarne spojrzenie na dziecko i jego rozwój.
Guguhopla i przyjaciele w FIZJOMED ACADEMY!

Cóż to było za spotkanie! W weekend 21-22 grudnia w Fizjomed Academy spotkali się specjaliści różnych dziedzin w ramach szkolenia „Od wcześniaka do roczniaka” organizowanego wraz z Guguhopla.

Wśród prowadzących znaleźli się logopedzi, neurologopeda, doradca laktacyjny i położna, mama dziewczynki z Zespołem Edwardsa oraz osteopata. Wszystkie tematy poruszane przez prelegentów dotyczyły dziecka i jego rozwoju. Liczną grupę uczestników tworzyli specjaliści pracujący z dziećmi zainteresowani tematem terapii karmienia.

Szkolenie zostało podzielone na dwa dni i różne bloki tematyczne. Pierwszego dnia uczestnicy mogli posłuchać wystąpień dr Danuty Rup-Kozłowskiej (Certyfikowany Doradca Laktacyjny, położna), mgr Marty Karwot-Pięty (neurologopeda), dr Marzeny Machoś (logopeda, specjalista wczesnej logopedii klinicznej) oraz dr Magdaleny Czajkowskiej (logopeda, neurologopeda kliniczny, fizjoterapeuta dziecięcy).

Drugiego i ostatniego dnia swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się: dr n.med. Filip Pięta (osteopata) prowadząc wykład „Maluch z problemami ze ssaniem u osteopaty”, dr Marzena Machoś, dr Magdalena Czajkowska oraz logopeda a prywatnie mama Tosi z Zespołem Edwardsa – mgr Olga Sowa.

Ten wyjątkowy projekt miał na celu interdyscyplinarne spojrzenie na dziecko. Z tego względu do programu zaproszeni zostali specjaliści, którzy w swojej pracy spotykają się z wcześniakami i niemowlętami na oddziałach neonatologicznych oraz w gabinetach.

Mamy nadzieję, że cel został osiągnięty i uczestnicy mogli poszerzyć swoje spojrzenie na małych pacjentów!

Opinie naszych kursantów

„Wszystkie bloki tematyczne były bardzo ciekawe. Najbardziej poruszył mnie moduł prowadzony przez osteopatę.”

„Cenna wymiana doświadczeń, spojrzenie z różnych punktów.”

„Więcej takich szkoleń!!!”

„Dziękuję za tak dobre szkolenie, piękne historie, wiedzę na najwyższym poziomie!”

„Było cudnie! Chcemy więcej!!!”

RELACJA FOTOGRAFICZNA

« 1 z 2 »