Nowe podejście – zaburzenia oralne u noworodków i niemowląt

Nowe podejście – zaburzenia oralne u noworodków i niemowląt

Czy jest jeszcze ktoś, kto ma trudność ze zbadaniem wędzidełka, warunków oralnych niemowlęcia, połykania czy funkcji przyjmowania pokarmu? Po tym szkoleniu na pewno nie!

Czy obaliliśmy wiele logopedycznych mitów dotyczących podcinania wędzidełka i tego czy naprawdę musimy z tym zabiegiem czekać aż „nie będzie mówił R”? Mamy już jasność.

Czy wiemy, jak powinien wyglądać prawidłowy tor oddechowy? Wiemy, wiemy… i oddychamy teraz pełną piersią?

Czy znamy mięśnie i ich rolę w procesie pobierania pokarmu i artykulacji? Oczywiście! Mamy to w małym paluszku.

Czy potrafimy wybrać odpowiednią stymulację w nienormatywnych zachowaniach oralnych? Przećwiczyliśmy wszystkie na sobie!

A to wszystko dzięki Mirze Rządzkiej – fenomenalnemu nauczycielowi, która dzieli się wszystkim co przeczytała, zobaczyła, zmierzyła, porównała, zbadała, napisała… I to dzieli się z ogromną klasą, serdecznością i otwartością na dyskusję.

A! Znaleźliśmy u siebie kilka skróconych wędzidełek.

Czekamy na relacje po podcięciu?

Opinie naszych kursantów

„SUPER pod każdym względem, więcej takich szkoleń !!!”

„Dostałam taką olbrzymią ilość wiedzy, że aż mnie przytłoczyła. Wszystko się składa w całość. Rozumiem, że praca zespołowa jest niezbędny by pomóc dziecku i rodzicom.”

„Wszystko było świetne. Ogrom wiedzy, praktyka, odpowiedzi na wszystkie pytania, otwartość. Organizacyjnie perfekcyjnie!”

„Dziękuję! Jako uczestnik szkolenia czułam się jednocześnie jak zaopiekowany wyjątkowo gość i jak domownik? Szkolenie z dr Rządzką jak zwykle świetne!”