Szkolenia

All Marcelina Przeździęk Logopedia Kaczynska CSLM Pediatria Osteopatia Aktualne Fizjoterapia Neurologopedia

Kiedy rośnie brzuszek: Rozwój układu pokarmowego z perspektywy pediatry, neurologopedy i osteopaty.

Rozwój układu pokarmowego z perspektywy pediatry, neurologopedy i osteopaty. Szkolenie poświęcone jest problemom zdrowia dzieci.

Strukturalna terapia neurologopedyczna z anatomią palpacyjną – podejście funkcjonalne

Strukturalna terapia neurologopedyczna z anatomią palpacyjną – podejście funkcjonalne TERMIN: 16-17.12.2023 DLA KOGO: Kurs skierowany jest do logopedów, neurologopedów, fizjoterapeutów, terapeutów SI, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu funkcjonowania organizmu na podstawie anatomii. MIEJSCE: Kraków LICZBA: ograniczona CZAS TRWANIA: 2 dni CENA: 1600 zł WPISOWE: 600 zł PROWADZĄCE: Aleksandra Kaczyńska, Ewa Wojewoda Warunkiem przyjęcia na [...]

Funkcjonalna elektrostymulacja w pediatrii – praktyczny kurs elektrostymulacji funkcjonalnej

Kursu elektroterapii i elektrodiagnostyki w procesie pracy z pacjentem pediatrycznym uczestnicy poznają i nabędą umiejętności praktycznego wykorzystania prądów.

Karmienie wcześniaka po wypisie – trudności i wyzwania nie tylko terapeutyczne

Kurs ma na celu zwrócenie uwagi osób pracujących z dziećmi urodzonymi przedwcześnie na indywidualne uwarunkowania noworodków, niemowląt wpływające na problemy/trudności w przyjmowaniu pokarmów.

Karmienie wcześniaka na oddziale neonatologicznym

Program kursu jest autorski, przygotowany przez doświadczone i znane w środowisku terapeutki przez co jest bardzo atrakcyjny i wyjątkowy.

Neurogenoaspekt w diagnozie i terapii logopedycznej

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z diagnozą i terapią logopedyczną/neurologopedyczną

Osteopathy for Women’s Health

Ten unikalny warsztat to niepowtarzalna okazja dla osteopatów, którzy chcą zgłębić wiedzę osteopatycznego podejścia do zdrowia kobiet.