Kompleksowe spojrzenie na dysfagię w pediatrii

Kompleksowe spojrzenie na dysfagię w pediatrii

W dniach 21-22.05.2022 w Fizjomed Academy po raz pierwszy mieliśmy przyjemność gościć światowej sławy Polkę – Annę Marię Pękacką-Egli, która poprowadziła szkolenie „Kompleksowa diagnoza i terapia w dysfagii pediatrycznej”.

Dwudniowy warsztat skierowany był do specjalistów logopedii, neurologopedii a także fizjoterapii pracujących na co dzień z dziećmi.

Bogaty harmonogram szkolenia został podzielony na 11 bloków tematycznych.

Każdy z bloków tematycznych poparty był bogatym warsztatem. Uczestnicy na „własnej skórze” mogli doświadczać wielorakich metod pracy z pacjentem dotkniętym dysfagią. Prowadząca bardzo mocno podkreślała jak ważnym etapem w pracy z dysfagią jest wytyczanie celów terapii na podstawie przeprowadzonej diagnostyki.

To właśnie w tej części kursu neurologopedzi, logopedzi i fizjoterapeuci wykorzystywali zdobytą wiedzę na analizę konkretnych przypadków. Podczas szkolenia bardzo dokładnie zostały omówione i przedstawione m.in. podmiotowe i przedmiotowe metody diagnostyczne takie jak: endoskopia, wideofluoroskopia, manometria.

To były 2 dni wypełnione niesamowitą energią ale przede wszystkim ogromem wiedzy i praktyki. Anna Maria Pękacka-Egli z wielkim zaangażowaniem i oddaniem wprowadziła uczestników w trudny świat dysfagii.

Nie możemy się doczekać kolejnego warsztatu!

Opinie uczestników:

  • „Świetna prowadząca o ogromnej wiedzy zarówno w aspekcie teoretycznym jak i praktycznym, mająca niesamowite poczucie humoru. Każde szkolenie organizowane w Fizjomed Academy jest dopieszczone, a uczestnicy czują się jak w domu.”
  • Szkolenie spełniło moje oczekiwania dotyczące części praktycznej.
  • „Bogaty warsztat pracy”
  • „Inne ujęcie problemu niż poznane dotychczas, logiczne treści, wyczerpujące odpowiedzi”
  • „Mogłam zdobyć nowe doświadczenie”
  • „Bardzo merytorycznie i praktycznie”
  • „Ogrom wartościowej wiedzy”

Zapraszamy do relacji fotograficznej:

« 1 z 2 »