Elektrostymulacja w logopedii – innowacyjne podejście praktyczne

Elektrostymulacja w logopedii – innowacyjne podejście praktyczne

28 listopada po raz pierwszy w Fizjomed Academy mieliśmy okazję gościć fenomenalne prowadzące: Ewę Wojewodę i Aleksandrę Kaczyńską, które dzieliły się z nami swoim ogromnym doświadczeniem w zakresie elektrostymulacji w logopedii.

Ogrom praktyki, pełne zaangażowanie i cierpliwe tłumaczenie wszelkich niejasności to niewątpliwy atut tego duetu. Każde pytanie uczestników doczekało się odpowiedzi, a każda wątpliwość została wyjaśniona. To był dzień wypełniony godzina po godzinie ćwiczeniami, praktyką i rozwiązaniami problemów z którymi logopedzi, neurologopedzi, fizjoterapeuci spotykają się codziennie w gabinecie.

Dla niektórych uczestników to jednodniowe szkolenie było poszerzeniem wiedzy z zakresu elektrostymulacji i jej możliwości wsparcia w pracy z dysfunkcjami. Niektórzy poznali nowe narzędzie terapeutyczne, które może zostać wykorzystane w pracy m.in. z dziećmi z trudnościami w przyjmowaniu pokarmów, dysfagią, wadami rozszczepowymi twarzoczaszki, trudnościami artykulacyjnymi.

Nie ukrywamy – początkowo prawidłowe ustawienie parametrów sprzętu było dla uczestników wyzwaniem, jednak po południu bez trudności potrafili dostosować programy do potencjalnych trudności dziecka.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie szkolenie z elektrostymulacji w Fizjomed Academy!

Opinie naszych kursantów:

  • „Dokładne omówienie zagadnień, dużo praktyki.”
  • „Poznałam techniki pracy z urządzeniem, bardzo pomoże mi to w pracy zawodowej.”
  • „Wiedza i praktyka w zrównoważonej formie.”
  • „Wykorzystam w terapii wszystkie wskazówki.”
  • „Bardzo dużo praktyki i wiedzy.”
  • „Pełne zaangażowanie, otwartość na dyskusje i świetna metoda wspomagająca w terapii naszych dzieci.”

Zapraszamy również do relacji fotograficznej

« 1 z 3 »