Dysfagia u niemowląt zmiana miejsca szkolenia

Dysfagia u niemowląt zmiana miejsca szkolenia

Drodzy kursanci!
W związku ze zmianami i nowymi wymaganiami dotyczącymi organizacji szkoleń, zmianie uległo miejsce jego przeprowadzenia. Nie odbędzie się ono w siedzibie Fizjomed Academy, ale w sali szkoleniowej w samym sercu Krakowa w Ventus Rosa Boutique Aparthotel.

Dzięki współpracy z Ventus Rosa Boutique Aparthotel będziemy w stanie bezpiecznie przeprowadzić szkolenie. Aparthotel znajduje się przy ulicy Wielopole 15 w odległości 1,9 km od dworca PKP

Mamy dla Was również fantastyczną wiadomość!
Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zaplanować swojego pobytu na czas szkolenia możecie skorzystać z 15% rabatu (od ceny na Booking.com) na nocleg w budynku, w którym odbywać będzie się szkolenie. Przy rezerwacji telefonicznej lub przez stronę https://ventusrosa.pl/aparthotel/ wystarczy podać hasło „FIZJOMED ACADEMY”

O czym warto pamiętać?
O zabraniu wygodnego stroju, gdyż szkolenie z Dore Blom to nie tylko teoria, ale również duża część praktyki. W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy Was o zaopatrzenie się w maseczki lub przyłbice oraz zajmowanie podczas szkolenia tych samych miejsc. Na 24 godziny przed szkoleniem wyślemy do Was ankietę epidemiczną, którą prosimy rzetelnie uzupełnić i odesłać na naszego maila. W przypadku objęcia kursanta kwarantanną, nadzorem epidemicznym lub podejrzeniem kontaktu z osobą zarażoną COVID-19 prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Fizjomed Academy.
Do zobaczenia 18 września!