-
sob.26październik2019Prowadzący Dietetyk - Psycholog Zuzanna Antecka Sprawdź relację
-
sob.16listopad2019pon.18listopad2019Certyfikowani Prowadzący SCTFANZ
-
sob.21grudzień2019niedz.22grudzień2019Prowadzący Mgr Marta Karwot-Pięta, Dr Magdalena Czajkowska, Dr Danuta Kozłowska-Rup, Mgr Olga Sowa
-
sob.18styczeń2020Prowadzący Marcelina Przeździęk
-
sob.01lt.2020niedz.02lt.2020Prowadzący Dr Mira Rządzka
-
śr.02czerwiec2021sob.05czerwiec2021Liana Milioti NDT-Bobath EBTA Senior Tutor, Eirini Moysoglou terapeuta NDT-Bobath
-
pon.07czerwiec2021śr.09czerwiec2021Liana Milioti NDT-Bobath EBTA Senior Tutor, Eirini Moysoglou terapeuta NDT-Bobath
-
sob.03lipiec2021Marta Karwot-Pięta, Joanna Kupczak
-
pon.30sierpień2021czw02wrz.2021Liana Milioti NDT-Bobath EBTA Senior Tutor, Atmatzakis Kyriakos EBTA Tutor
-
sob.04wrz.2021pon.06wrz.2021Liana Milioti NDT-Bobath EBTA Senior Tutor, Atmatzakis Kyriakos EBTA Tutor
-
sob.20listopad2021Marta Karwot-Pięta, Joanna Kupczak
-
niedz.28listopad2021Aleksandra Kaczyńska, Ewa Wojewoda
-
sob.08styczeń2022niedz.09styczeń2022Prowadzący Dore Blom
-
sob.19marzec2022Aleksandra Kaczyńska, Ewa Wojewoda
-
niedz.20marzec2022
-
sob.09kwiecień2022Marta Karwot-Pięta, Joanna Kupczak
-
pt.22kwiecień2022sob.23kwiecień2022dr Iwona Palicka
-
pt.06Maj2022Aleksandra Kaczyńska, Ewa Wojewoda
-
czw12Maj2022niedz.15Maj2022Anthony Norrie D.O. Michael Solano D.O.
-
czw19Maj2022niedz.22Maj2022Anthony Norrie D.O. Michael Solano D.O.
-
sob.21Maj2022niedz.22Maj2022Anna Maria Pękacka-Egli
-
czw26Maj2022niedz.29Maj2022Anthony Norrie D.O. Michael Solano D.O.
-
sob.11czerwiec2022niedz.12czerwiec2022Małgorzata Karga
-
sob.25czerwiec2022niedz.26czerwiec2022Marcelina Przeździęk, Aleksandra Kaczyńska
-
sob.02lipiec2022niedz.03lipiec2022Ewelina Mendala-Kwoczek
-
sob.10wrz.2022niedz.11wrz.2022dr M. Machoś, dr D. Rup-Kozłowska, dr M. Czajkowska, M. Karwot-Pięta, Magdalena Bednarczyk, lek. stom. Joanna Szczotka, Olga Sowa
-
pt.23wrz.2022niedz.25wrz.2022Prowadzący Dr George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed
-
pt.30wrz.2022niedz.02październik2022Prowadzący Dr George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed
-
niedz.09październik2022Anna Bobińska, Agnieszka Adamowicz
-
sob.05listopad2022niedz.06listopad2022Magdalena Czajkowska, Magdalena Klimaszewska
-
sob.19listopad2022niedz.20listopad2022dr n. med. Agnieszka Rosa
-
pt.02grudzień2022pon.05grudzień2022Dore Blom, Maria Stavrakoudi
-
sob.14styczeń2023niedz.15styczeń2023Magdalena Czajkowska, Magdalena Klimaszewska
-
sob.25lt.2023Agata Gładowicz-Bojarska
-
sob.04marzec2023niedz.05marzec2023Magdalena Czajkowska, Magdalena Klimaszewska
-
pt.24marzec2023niedz.26marzec2023Prowadzący Dr George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed
-
pt.31marzec2023niedz.02kwiecień2023Prowadzący Dr George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed
-
sob.03czerwiec2023Marta Karwot-Pięta, Joanna Kupczak
-
sob.24czerwiec2023niedz.25czerwiec2023Magdalena Czajkowska, Magdalena Klimaszewska
-
sob.01lipiec2023niedz.02lipiec2023Małgorzata Karga
-
sob.16grudzień2023niedz.17grudzień2023Ewa Wojewoda, Aleksandra Kaczyńska
-
sob.02marzec2024
-
sob.23marzec2024Marta Karwot-Pięta, Joanna Kupczak
-
sob.11Maj2024
-
sob.11Maj2024Agnieszka Rosa
-
niedz.12Maj2024
-
pt.07czerwiec2024niedz.09czerwiec2024George Stylian
-
sob.29czerwiec2024niedz.30czerwiec2024Magdalena Czajkowska, Magdalena Klimaszewska
-
sob.07wrz.2024Anna Maria Pękacka-Egli
-
sob.14wrz.2024niedz.15wrz.2024Agnieszka Rosa
-
sob.21wrz.2024niedz.22wrz.2024Małgorzata Hwang
-
pt.04październik2024sob.05październik2024
-
niedz.06październik2024Ewelina Kaszubowska, Agata Zielska
-
pt.18październik2024sob.19październik2024